Liczy się
pierwsze
wrażenie

Wykorzystujemy maksymalnie pierwsze 8 sekund, by oczarować klienta

Łączymy wiedzę z zakresu dekoracji wnętrz, psychologii i marketingu. Wydobywamy i eksponujemy potencjał nieruchomości, myślimy i patrzymy jak potencjalny klient i opracowujemy koncepcję zmian, która pomoże Ci sprzedać lub wynająć mieszkanie w szybkim czasie i z zyskiem. Krótko mówiąc zajmujemy się Home Stagingiem we Wrocławiu.

Działamy nieszablonowo, skutecznie i z pasją

Mamy wystarczająco dużo wyobraźni, by przeobrazić nudne mieszkanie z lat 80 na nowoczesne i przytulne, i wystarczająco dużo zapału, by przeanalizować każdy drobiazg. Wiemy na co zwracają uwagę klienci, znamy ich potrzeby, potrafimy wczuć się w ich sposób postrzegania mieszkania. Myślimy też jak marketingowcy, wszystko co robimy ma ułatwić i przyspieszyć sprzedaż, dlatego zwracamy uwagę na każdy szczegół, który wzbudza u klienta pozytywne emocje.

Uświadamiamy właścicieli mieszkań

Uświadamiamy naszych klientów, że nie muszą przeprowadzać gruntownego remontu ponosić dużych kosztów, by nadać mieszkaniu nowy, lepszy wizerunek. Często wystarczy bardzo niewiele – uprzątnięcie mieszkania, nowe zasłony, świeże kwiaty, zwykłe przestawienie mebli czy kilka drobiazgów – by na wejściu oczarować klienta. Doradzamy właścicielom jak niewielkim kosztem i kilkoma prostymi zabiegami zmienić nudne wnętrze w aranżację, której nie powstydziliby się najwięksi projektanci i designerzy.

Oddaj mieszkanie w nasze ręce